۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

بهترین راه سفر به وارنا

برای سفر به وارنا راه های مختلفی وجود دارد که گردشگران با توجه به نوع سفر خود و هزینه ای که برای تور وارنا در نظر گرفته اند ، یکی از این راه ها را انتخاب می کنند . از نظر عموم گردشگران بهترین راه سفر به وارنا سفر هوایی ست که با پروازهای مستقیم صورت میگیرد اما اگر قصد داشته باشید زمینی به شهر وارنا بروید می توانید از طبیعت زیبای مسیر نیز لذت ببرید .

بهترین راه سفر به وارنا
بهترین راه سفر به وارنا

انواع راه های سفر به وارنا بلغارستان :

  • سفر زمینی
  • سفر هوایی
  • ترکیب سفر زمینی و هوایی

سفر زمینی به وارنا بلغارستان :

برای سفر زمینی به وارنا میتوانید هم از خودرو شخصی استفاده کنید و هم از وسایل حمل و نقل عمومی . برای سفر با خودرو شخصی باید قیل از سفر مدارک لازم مانند گواهینامه بین المللی ، دریافت مجوز ورود به کشور خارجی (کارنه دو پاساژ ) ، بیمه ده روزه خودرو و … را انجام دهید . برای سفر با اتوبوس هم باید به استانبول سفر کنید و سپس از انجا برای رفتن به وارنا اقدام کنید  .

سفر زمینی به وارنا بلغارستان
سفر زمینی به وارنا بلغارستان

سفر هوایی به وارنا :

تهران و وارنا در فاصله 2176 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند و مدت پرواز میان ‌آن‌ها حدود 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد . فاصله فرودگاه وارنا تا مرکز شهر حدود 8 کیلومتر است . اگر بخواهید از تهران یا شهرهای بزرگ ایران به وارنا سفر کنید میتوانید از پروازهای مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده کنید و از آژانس های مسافرتی  بلیط هواپیمای وارنا تهیه کنید زیرا بلیط هواپیمای وارنا بصورت تک ، بفروش نمی رسد .

  • پروازهای مستقیم وانا :
    اگر نمیخواهید برای بلیط وارنا زیاد هزینه کنید ، میتوانید از پروازهای چارتری و مستقیم تهران  – وارنا استفاده کنید . در حال حاضر هفته ای 1 پرواز از تهران به وارنا بلغارستان با هواپیمایی ایران ایر در روز یک شنبه در ساعت 09:30 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه وارنا بلغارستان انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 10 دقیقه می باشد .
  • پروازهای غیر مستقیم وارنا :
    از آن جا که تعداد پروازهای مستقیم در مسیر تهران – وارنا بسیار کم است ، در نتیجه راه دیگر استفاده از پروازهای غیر مستقیم و با یک بار توقف است . در این صورت دست شما برای انتخاب بازتر است. برای پرواز غیر مستقیم نیز دو راه در پیش رو دارید . یا هر دو پرواز را به همراه هم خریداری کنید و یا می توانید ابتدا به استانبول رفته و سپس با پروازهای استانبول -وارنا خود را به مقصد برسانید .
سفر هوایی به وارنا بلغارستان
سفر هوایی به وارنا بلغارستان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید