۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

ارزان ترین مراکز خرید کوالالامپور

از تفریحات مردم مالزی خوردن و خرید کردن می باشد به همین دلیل در کشور مالزی مراکز خرید و رستوران های فراوانی وجود دارد. گردشگران تور مالزی نیز این فرصت را از دست نمی دهند و با هر بوجه ای در بهترین مراکز خرید کوالالامپور خرید می کنند. در زمان های مختلف قیمت اجناس در مراکز خرید کوالالامپور متفاوت است پی در این مطلب مراکز خریدی که قیمت های مقرون به صرفه تری را به گردشگران ارائه می دهند معرفی می کنیم.


بازار خیابان پتالینگ (Petaling Street)

خیابان پتالینگ در واقع قلب گوالالامپور می باشد که از زیباترین مناطق شهر است. که به سبک سنتی و زیبا طراحی شده دارای دارای طاق ها و پیاده روهای آبی رنگ زیبا می باشد. گردشگران تور کوالالامپور از هر جای دنیا در این بازار هم خرید می کنند و هم تماشا. در این بازار انواع وسایل مربوط به مسافرت ، لباس ، لوازم الکترونیکی ، دی وی دی و غیره پیدا می شود. در کوچه پس کوچه های این بازار رستوران ها و غذاخوری های ارزان قیمت وجود دارد. که مردم محلی در آنها غذا می پزند. اگر قصد خرید مقرون به صرفه دارید بهتر است بهترین زمان خرید در کوالالامپور را بدانید.  

قیمت اجناس در مراکز خرید کوالالامپور
قیمت اجناس در مراکز خرید کوالالامپور

بازار مرکزی

یکی از اصلی ترین و معروف ترین مراکز خرید کوالالامپور بازار مرکزی می باشد. که در سال 1937 افتتاح شده و یکی از مراکز خرید قدیمی مالزی می باشد.  گردشگران فراوانی در این مرکز خرید مشغول به تهیه ی اجناس مورد نیاز خود می باشند در این بازار انواع صنایع دستی مالایی و هندی وجود دارد. گاری معروف انکس (Annexe)  یکی از فروشندگان هنرهای معاصر مالایی می باشد همچنین رستوران (Walk Kasturi) در این بازار دارای انواع غذاهای خوشمزه است.

ارزان ترین مراکز تجاری مالزی
ارزان ترین مراکز تجاری مالزی


مرکز خرید (Peter Hoe Beyond)

این مرکز خرید در کوالالامپور حتی سایت ندارد و در جایی دور افتاده است اما در لیست بهترین وارزان ترین مراکز خرید کوالالامپور می باشد. این مرکر خرید توسط یک جوان مالزیایی طراحی شده که انواع اجناس در آن فروخته می شود همچنین در طبقه ی دوم ساختمان قطعات منحصر به فرد لوازم خانگی، ظروف نقره، مبلمان، لباس و دیگر اقلام به فروش می رسد.


مرکز خرید سوریا کی ال سی سی (Suria KLCC)

این مرکز تجاری در برج های معروف پتروناس واقع شده . و انواع شرکت های معروف خارجی در این مرکز شعبه دارند. شرکت های معتبری مانند Marks & Spencer Tiffany ، Polo ، DKNY ، Calvin Klein در 6 طبقه ی مرکز تجاری مرکــز تجــاری Suria KLCC شعبه دارند. همچنین شرکت های معتبر ژاپنی مانند Kinokuniya نیز در این مرکز شعبه دارند. همچنین دارای کافی شاپ و رستوان های عالی می باشد این بازار از طریق تونلی به آکواریــوم KLCC و ایســتگاه LRT متصل می شود.

ارزان ترین مراکز خرید کوالالامپور
ارزان ترین مراکز خرید کوالالامپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید