۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران لاین سنگاپور

امتیاز به مطلب

رستوران لاین سنگاپور The Line Restaurant Singapore با محیطی شیک و مدرن یکی از بهترین مقاصد برای بوفه های هتل بین المللی در شهر شیرهاست . رستوران لاین تعدادی از بهترین غذاهای بین المللی را ارائه می دهد . این رستوران بدون تردید یکی از قهرمانان سنگین وزن صحنه بوفه بین المللی است . رستوران The Line سنگاپور در تمامی روزهای هفته از ساعت 6 صبح تا 12 نیمه شب باز بوده و در ساعاتی خاص بوفه غذاهای بین المللی آن برقرار است .

رستوران لاین سنگاپور
رستوران لاین سنگاپور

رستوران لاین را می توان یکی از بهترین رستوران های سنگاپور با بوفه بین المللی دانست . این رستوران در لابی پایین ،  تاور وینگ هتل 5 ستاره شانگری لا – یکی از بهترین هتل های سنگاپور در خیابان اورچارد – واقع شده است . یک انتخاب عظیم از غذاهای تازه آماده شده ، فضای پر جنب و جوش و خدمات عالی موجب شده اند رستوران لاین به یکی از بهترین بوفه های سنگاپور تبدیل گردد . قابل ذکر است که نزدیک ترین ایستگاه قطار به هتل شانگری لا و این رستوران ایستگاه اورچارد است که وجود این ایستگاه دسترسی گردشگران تور سنگاپور به رستوران لاین را آسان می سازد .

The Line Restaurant Singapore
The Line Restaurant Singapore

ماجراجویی آشپزی یک اصطلاح کاملا موجه برای توصیف رستوران لاین هتل شانگری لا سنگاپور است . انواع غذاهای بین المللی در 16 آشپزخانه تئاتر این رستوران آماده می شوند در حالی که بار لاین انواع نوشیدنی ها را سرو می کند . بخش های مختلف این رستوران معروف سنگاپور به انواع غذاهای محلی و بین المللی شامل غذاهای چینی ، دریایی ، ایتالیایی ، هندی ، ژاپنی ، سنگاپوری ، سالادها ، دسرها و … اختصاص یافته است . تمام ایستگاه های آشپزخانه دارای سرآشپزهای مخصوص خود هستند که غذا را در مقابل مشتریان آماده می کنند . رستوران لاین با طیف گسترده ای از غذاهای بین المللی یکی از بهترین بوفه ها در سنگاپور می باشد .

بهترین بوفه های سنگاپور
بهترین بوفه های سنگاپور

مشخصات رستوران لاین سنگاپور

  • آدرس رستوران لاین سنگاپور : 22Orange Grove Rd, Lower Lobby, Tower Wing, Singapore 258350
  • تلفن رستوران لاین در سنگاپور : 62134398 – 65+
  • وب سایت رستوران The Line سنگاپور : shangri-la.com/singapore/shangrila/dining/restaurants/the-line/
  • ساعت کاری رستوران لاین The Line سنگاپور : هر روزه از ساعت 6 صبح تا 12 نیمه شب – بوفه صبحانه : دوشنبه تا جمعه از ساعت 6 تا 10:30 صبح و روزهای شنبه ، یکشنبه و تعطیلات عمومی از ساعت 6 تا 11 صبح – بوفه ناهار : دوشنبه تا جمعه از ساعت 12 ظهر تا 2:30 بعد از ظهر و روزهای شنبه ، یکشنبه و تعطیلات عمومی از ساعت 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر – بوفه شام : دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 6 عصر تا 10 شب – آلاکارت : از دوشنبه تا یکشنبه از ساعت 6 صبح تا 12 نیمه شب
  • سبک منوی رستوران لاین هتل شانگری لا سنگاپور : انواع غذاهای بین المللی
  • موقعیت رستوران بین المللی لاین سنگاپور : تاور وینگ هتل شانگری لا ، لابی پایین
  • نزدیک ترین ایستگاه قطار به رستوران بین المللی لاین در سنگاپور : ایستگاه اورچارد
رستوران لاین The Line سنگاپور
رستوران لاین The Line سنگاپور
 رستوران لاین هتل شانگری لا سنگاپور
رستوران های سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید