۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

چند نکته کاربری برای خرید بهتر در پکن

یکی ار مهم ترین بخش های سفر خرید کردن می باشد . در شهر پکن بازارهای خرید فراوانی وجود دارد . که همه نوع جنسی در آن فروخته می شود . خرید کردن در شهر پکن با توکیو تفاوت هایی دارد . در مراکز خرید و بازارهای پکن علاوه بر برندهای معروف محصولات محلی از اطراف چین نیز فروخته می شود که در هیچ کجا پیدا نمی شود .

اگر تمایل دارید بدانید چه چیزی را از کدام بازار پکن تهیه کنید مطلب زیر را مطالعه کنید . این نکات راهنمایی برای هرچه بهتر خرید کردن شما می باشد .

چند نکته کاربری برای خرید بهتر در پکن
چند نکته کاربری برای خرید بهتر در پکن

هیچ جنسی را با همان قیمت اولیه نخرید

در بازارهای چین چانه زنی یک رسم است فروشنده امید دارد تا شما با قیمت اولیه جنس را خریداری کنید اما توصیه می کنیم برای رسیدن به قیمت منصفانه چانه بزنید. حتی در ارزان ترین مراکز خرید پکن نیز چانه زدن را فراموش نکنید . با توجه به این جملات معروف خرید خود را آغاز کنید : همه چیز در چین قابل مذاکره می باشد ، خرید و فروش در این شهر بزرگ بازی می باشد ، فقط قوانین بازی را یاد بگیرید .

مراقب باشید تا در دام نیفتید

برای گردشگرانی که به چین سفر می کنند مهم ترین موضوع بازید از دیدنی های پکن می باشد . مردم محلی نیز این موضوع را به خوبی می دانند . و ممکن است از آن سوء استفاده کنند . برای شما مثالی می آوریم . فرد چینی جوان به چند نفر گردشگر نزدیک شده و خود را دانشجوی هنر معرفی می کند و به بهانه ی یاد گرفتن زبان انگلیسی با توریستها صحبت می کند . سپس از گردشگران تقاضای کمک می کند و می گوید عضو یک نکایشگاه هنری می باشد و از آنجا هزینه ی دانشگاه خود را در می آورد . سپس از شما می خواهد به نمایشگاه بیاید و کارش را تماشا کنید . اماتوصیه می کنیم این پیشنهاد را قبول نکنید .

چند نکته کاربری برای خرید بهتر در پکن
چند نکته کاربری برای خرید بهتر در پکن


بهترین مکان برای خرید

بازارها و مراکز خرید پکن در داخل شهر قرار دارند و همه ی آنها قابل اعتماد هستند .
 چانه زنی
اینجا یک جمله معروف وجود دارد که می گوید: «همه چیز در چین قابل مذاکره است». خرید و فروش یک بازی است. فروشنده و خریدار هر دو بازی
می کنند. شما باید فقط قوانین بازی را یاد بگیرید.

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید