۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

معروف ترین موزه های باتومی

باتومی با جاذبه های گردشگری متنوع و تفریحات مهیج دریایی و ساحلی یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در کشور گرجستان است . سفر به باتومی این امکان را برای گردشگران فراهم می کند که بتوانند در هوای مطبوع این شهر به تفریح و گشت و گذار پرداخته و از تک تک لحظات خود لذت ببرند . باتومی دارای چندین موزه جذاب و دیدنی است که گردشگران علاقه مند به تاریخ ، فرهنگ ، هنر ، مذهب و … می توانند به ان ها سری زده و اطلاعاتی در مورد تاریخ و پیشینه باتومی کسب کنند . با ما همراه باشید تا معروف ترین موزه های باتومی را بشناسید .

 

موزه قوم نگاری باتومی

موزه قوم نگاری برجگالو (Ethnographic Museum Borjgalo) یکی از موزه های برتر باتومی است که در سال 2016 راه اندازی شده و فضایی به وسعت 3 هزار متر مربع را به خود اختصاص داده است . در این موزه مجسمه ها ، نقاشی ها ، حکاکی ها و اشیایی تعبیه شده تا فرهنگ و شغل های مرسوم در باتومی به همگان شناسانده شود . گردشگران تور باتومی برای بازدید از این موزه ارزشمند باید بلیت تهیه کنند که مبلغ آن برای بزرگسالان 10 لاری و برای کودکان 2 لاری می باشد .

معروف ترین موزه های باتومی
معروف ترین موزه های باتومی

موزه باستان شناسی باتومی

یکی از موزه هایی که در سفر به باتومی باید ببینید موزه باستان شناسی است . در این موزه بیش از 28 هزار اثر نفیس به نمایش درآمده که هر کدام با ویژگی ها و جذابیت های خود بخشی از گذشته را به تصویر می کشند . توجه داشته باشید که اشیا موجود در موزه Batumi Archeological متعلق به دوره های مختلف بوده و آثاری از دوره حجر ، قرون وسطی ، دوران معاصر و … در آن به چشم می خورد .

5 موزه برتر باتومی
5 موزه برتر باتومی

موزه مذهبی دیوید کوماخیدزه باتومی

از دیگر موزه های معروف در باتومی می توان به موزه مذهبی دیوید کوماخیدزه اشاره نمود . این موزه که در سال 2004 تاسیس شده به دین و مذهب اختصاص یافته و مجموعه ای از عکس ، کتاب ، نقاشی ، تندیس ، پیکره و … در معرص دید عموم قرار داده است . گردشگران برای بازدید از موزه David Komakhidze Religious می توانند از ساعت 10 تا 18 به مکان این موزه در بزرگراه تفلیس مراجعه کنند .

زیباترین موزه های باتومی
زیباترین موزه های باتومی

موزه هنر آدجارا باتومی

موزه هنر آدجارا که از جاذبه های باتومی به شمار می آید در خیابان جینچارادزه واقع شده و مجموعه ای از نقاشی های مربوط به قرن 20 و 21 در معرض دید علاقه مندان قرار داده است . آثار نمایش داده شده در موزه Adjara State متعلق به هنرمندان گرجی و خارجی می باشند .

موزه های معروف باتومی
موزه های معروف باتومی

موزه صنعت برادران نوبل باتومی

موزه صنعت برادران نوبل از موزه های دیدنی باتومی است که در مرکز شهر واقع شده و مجموعه ای از وسایل مربوط به فناوری های مختلف را به نمایش گذاشته است . گردشگران در این موزه با فناوری هایی مواجه می شوند که در انتهای قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم در باتومی رواج داشته اند . موزه صنعت Nobel Brothers که از برترین موزه های باتومی است به زبان انگلیسی بوده و 2 هزار وسیله را در خود جای داده است .

معروف ترین موزه های باتومی
معروف ترین موزه های باتومی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید