۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

خوشمزه ترین غذاهایی که در سنت پترزبورگ باید امتحان کنید

خوشمزه ترین غذاهایی که در سنت پترزبورگ باید امتحان کنید
امتیاز 4.3 از 3 رای

یکی از تفریحاتی که در تورهای خارجی می توان تجربه نمود چشیدن غذاهای محلی و سنتی مقصد است . روسیه به سبب وسعت و وجود فرهنگ های متنوع دارای غذاهای سنتی مختلفی است که هر یک از این غذاها ریشه در فرهنگ و سنت سرزمین تزارها دارند . سنت پترزبورگ یکی از بهترین مقاصد توریستی در روسیه است که هر ساله گردشگران زیادی به ان سفر می کنند . در این کلانشهر اروپایی گردشگران تور سنت پترزبورگ می توانند با فرهنگ غذایی سنت پترزبورگ و غذاهایی که بومی های منطقه می خورند آشنا شده و آن ها را بچشند . در ادامه به معرفی خوشمزه ترین غذاهایی که در سنت پترزبورگ باید امتحان کنید پرداخته شده است با ما باشید .

 

بیف استراگانوف

بیف استراگانوف یکی از غذاهای روسیه است که امروزه به عنوان یک غذاهای خوشمزه در سراسر جهان سرو می شود . Beef Stroganoff در واقع قطعات کوچک گوشت در سس خامه ترش است که قارچ و سبزیجات مختلف به آن اضافه شده است . پیشنهاد می گردد در سفر به سنت پترزبورگ این غذا را در یکی از رستوران های معروف سنت پترزبورگ امتحان کنید .

غذاهای خوشمزه سنت پترزبورگ
خوشمزه ترین غذاهایی که در سنت پترزبورگ باید امتحان کنید

پنکیک های خوشمزه

از دیگر غذاهای خوشمزه سنت پترزبورگ می توان به پنکیک اشاره نمود . شاید به نظر برسد که پنکیک یک غذای بین المللی است اما در روسیه با تغییرات خاص همراه می باشد . پنکیک های روسی به ظاهر همانند کرپ های فرانسوی هستند با این تفاوت که از کرپ صخیم تر می باشند . از میان انواع Pancakes ، پنکیک های طعم داری که با گوشت ، کلم یا پنیر پر شده اند طرفداران زیادی دارند .

در سنت پترزبورگ جی بخوریم ؟
خوشمزه ترین غذاهایی که در سنت پترزبورگ باید امتحان کنید

برش

سوپ برش از دیگر غذاهای محبوب سنت پترزبورگ است که در بیشتر کشورهای اروپای شرقی با روش های مختلف طبخ و سرو می شود . عنصر اصلی سوپ Borscht چغندر قند است که رنگ غذا را قرمز می کند . بسته به زمان سال ، سوپ برش به صورت گرم یا سرد خورده می شود . این سوپ مزه ای تند و شیرین داشته و همیشه مقداری خامه بر روی آن ریخته می شود .

غذاهای روسیه
در سنت پترزبورگ چه غذاهایی بخوریم ؟

پیراشکی

در سفر به سنت پترزبورگ حتما پیراشکی های خوشمزه این شهر را امتحان کنید . پیراشکی نانی کوچک است که با مواد مختلف پر شده اند . Pirozhki انواع مختلفی دارند که از محبوب ترین آن ها می توان به پیراشکی سیب زمینی ، کلم ، قارچ یا گوشت اشاره نمود . روس ها دوست دارند پیراشکی که سرو می کنند خمیری نرم داشته و تازه از روغن داغ درآمده باشد .

رستوران های سنت پترزبورگ
در سفر به سنت پترزبورگ این غذاها را امتحان کنید

پلمنی

پلمنی به عنوان یکی از خوشمزه ترین غذاهای سنت پترزبورگ با دیگر همتایان آسیایی خود متفاوت می باشد . براساس منابع این غذا ابتدا از چین وارد سیبری شده و سپس در سراسر روسیه پراکنده شده است . بعد از تهیه خمیر Pelmeni با آب ، آرد و تخم مرغ ، این خمیرها با انواع گوشت و سبزیجات پر شده و پخته می شود .

غذاهای محلی سنت پترزبورگ
خوشمزه ترین غذاهای سنت پترزبورگ

چیکن کیو

چیکن کیو از دیگر غذاهای معروف سنت پترزبورگ است که اطلاعات دقیقی از اصالت آن در دسترس نیست . Chicken Kiev سینه مرغ پر شده و غلتانده شده در تخم مرغ و پودر سوخاری است که یا پخته شده و یا در روغن سرخ شده است . این غذا در اوکراین ، روسیه و لهستان طرفداران زیادی دارد .

غذاهای معروف سنت پترزبورگ
خوشمزه ترین غذاهایی که در سنت پترزبورگ باید امتحان کنید

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید