۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تجربه ی سفری دریایی از کیش به قشم با کشتی تفریحی

 

هر چند وقت یکبار در جزیره ی کیش اتفاقات حیرت آوری می افند و مسئولات سازمان منطقه ی آزاد کیش تلاش می کنند تا تفریحات کیش را گسترش و پیشرفت دهند . امروزه با تلاش مسئولان این تفریحات قابل رقابت با نمونه های خارجی خود می باشد . یکی از این اقدامات ایجاد امکانات حمل و نقل دریایی برای سفر از کیش به قشم است .

تجربه ی سفری دریایی از کیش به قشم با کشتی تفریحی
تجربه ی سفری دریایی از کیش به قشم با کشتی تفریحی

گردشگران تور کیش بسیار علاقه مند بودند سفر از کیش به قشم از راه دریا را تجربه کنند . اما امکانات در آن زمان این سفر را دشوار کرده بود . خوشبختانه امروزه با پیشرفت های جزیره ی کیش چندین کشتی مدرن و مجهز در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده اند یکی از آنها کشتی کروز سانی می باشد که امکانات خوبی را برای گردشگران ایجاد کرده است .

فاصله ی کیش تا قشم با کشتی
فاصله ی کیش تا قشم با کشتی

 

این کشتی 9 طبقه 176 متر طول دارد . سفر با کشتی از کیش به قشم حدود 10 تا 12 ساعت زمان می برد و تجربه ای منحصر به فرد را برای گردشگران ایجاد می کند . برخی از امکانات این کشتی بزرگ می توان به سالن برگزاری همایش، 2 سالن سینما، اتاق مطالعه، کتاب‌خانه،  آشپزخانه ایرانی برای پخت انواع غذاهای ایرانی و اتاق بازی برای کودکان اشاره کرد.

قیمت بلیط کشتی کیش به قشم
قیمت بلیط کشتی کیش به قشم

 

همچنین می توان با این کشتی اتومبیل نیز حمل کرد چرا که ظرفیت حمل 350 خودرو با سرنشین را دارد . و برای سفر با خودرو انتخاب مناسبی می باشد . در این کشتی برای سرگرمی مسافران برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده که طرفداران زیادی دارد. در سفر با کشتی سانی می توانید با تماشای آبهای نیلگون خلیج فارس از روی عرشه از سفرتان لذت ببرید. در سالهای اخیر تورهای ترکیبی کیش و قشم رونق گرفته اند و این نیز به دلیل وجود کشتی های مسافری بین این دو جزیره است .

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید