۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

گردش در کوالالامپور

شهر کوالالامپور پایتخت کشور مالزی می باشد و در سالهای اخیر به مقصد گردشگری برای کشورهای آسیایی تبدیل شده است. گردش در کوالالامپور و بازید از برج های دوقلوی پتروناس ، مسجد ملی ، بازار مرکزی و برج کوالالامپور بسیار لذت بخش می باشد . در این مطلب چند مکان دیدنی در کوالالامپور را معرفی می کنیم.

برج های دوقلوی پتروناس

اکثر کسانی که به کشور مالزی سفر می کنند از برج های دوقلوی پتروناس که نماد موفقیت در مالزی هستند دیدن می کنند. در طبقات 41 و 42 برج های دوقلو  روی پل آسمان چشم انداز زیبایی از شهر کوالالامپور مشخص می باشد. علاوه بر این می توانید روی سکوی دید باز در طبقه ی 86 رفته و به خوبی شهر را تماشا کنید. بلیط برج ها محدود می باشد بنابراین برای گرفتن بلیط باید صبح زود به آنجا بروید .

گردش در کوالالامپور
گردش در کوالالامپور

برج کوالالامپور

اگر تمایل دارید شهر کولالامپور را باچشم انداز کامل ببینید . بهتر است به برج های کوالالامپور روید . سکوی دید باز برج های پتروناس نسبت به برج کوالالامپور ارتفا کمتری دارد . پس بهتر است برای تماشای بهتر کوالالامپور از این برج استفاده کنید .

گردش در کوالالامپور
گردش در کوالالامپور

مسجد ملی

کوالالامپور شهر مسلمان می باشد و مسجد نگارا به عنوان مسجد ملی مالزی انتخاب شده است . هم افراد مسلمان و هم غیر مسلمانان می توانند برای بازدید به این مسجد بروند. برای افراد غیر مسلمان ساعات بازدید متفاوت می باشد. اگر در زمان ورود به این مسجد لباستان مناسب نباشد به شما لباس های پوشیده و بنفشی داده خواهد شد. این مسجد دارای یک سالن بزرگ برای نماز گزاران می باشد و نمونه ای بی نظیر در معماری اسلامی است . و برای اشنایی با فرهنگ و مذهب مردم مالزی مناسب می باشد.

گردش در کوالالامپور
گردش در کوالالامپور

غارهای باتو

غارهای باتو محل رستش افراد برای مردم با مذاهب دیگر می باشد . مجسمه ی بزرگی در این منطقه وجود دارد که از بزرگترین مجسمه های مذهبی می باشد. این مجسمه ی عظیم در نزدیکی پله هایی که به غارها می رسند قرار دارد. این غارها حدود 400 میلیون سال پیش شکل گرفته اند و برای رسیدن به این غارها باید 286 پله را طی کنید.

گردش در کوالالامپور
گردش در کوالالامپور

بازار مرکزی

برای خرید سوغات و اجناس مورد نیاز خود می توانید به بازار مرکزی کوالالامپور بروید و وسایل چینی ، مالزیایی و هندی  را خریداری کنید . فوت کورت در این بازار موجود می باشد که غذاهای اسیایی بسیار باکیفیتی ارائه می دهد.

پارک پرندگان کوالالامپور

در کنار مسجد ملی مالزی باغ پرندگان بزرگی وجود دارد . که 5000 پرنده را در حال زندگی طبیعی می توانید تماشا کنید . اکثر پرندگان این باغ از گونه های بومی مالزی هستند اما گونه های خارجی نیز در ماین انها وجود دارد. ادعا می شود این پارک سرپوشیده بزرگترین باغ پرندگان دنیا است .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید