۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

سفر به کیش در ماه رمضان

بسیاری از گردشگران تور کیش در ماه رمضان را برای سفر انتخاب می کنند. در ماه رمضان جزیره ی کیش خلوت تر از دیگر ماه ها می باشد و هم قیمت تورهای کیش بسیار کاهش می یابد. در این مطلب به توضیحاتی در مورد سفر به کیش در ماه رمضان می پردازیم .

سفر به کیش در ماه رمضان
سفر به کیش در ماه رمضان
  1. سردار سعید منتظر المهدی گفته است .هتل ها و رستوران های بین راهی ، پایانه ها ی مسافربری ، فرودگاه ها و ایستگاه های راه آهن با گرفتن مجوز و با رعایت شئونات اسلامی و پوشش فضا می توانند به مهمانان خدمات ارائه دهند. همینطور در کیش نیز چنین قائده ای وجود دارد.
  2. در ماه رمضان کیش دارای آب و هوای خیلی گرم نمی باشد . و قابل تحمل است . دمای روز در گرمترین ساعات به 35 تا 36 درجه می رسد و شبها دمای هوا به 24 درجه می رسد.
  3. روبروی رستوران های کیش در ماه رمضان پرده کشیده شده و برخی از رستوران ها غذای سرد به مهمانان خود ارائه میدهند . برخی از رستوران ها نیز مانند روزهای عادی عمل می کنند. رستوران هتل ها نیز باز می باشد.
  4. در زمان افطار در جزیره ی کیش ایستگاه های صلواتی از مردم پذیرایی می کنند.
  5. از سال 93 تاکنون هر سال بزرگترین سفره افطاری در این جزیره ایجاد می شود و همه ی مردم از گردشگران تا مردم بومی در کنار هم افطاری می خورند.
  6. بازارها و مراکز خرید کیش مانند روزهای عادی کار می کنند و ساعت کاریشان تغییری نمی کند.
  7. در طول شب ها در جزیره ی کیش در این ماه جشن ها و شب نشینی های زیادی برگزار می شود . مانند جنگ های شادی ، برنامه های سرگرم کننده کودکان ، مسابقه های خوانوادگی و برنامه های طنز ، مسابقه های ورزشی ، برنامه های دینی مانند تلاوت قرآن که در دروازه تهران باغ راه ایرانی کیش برگزار می شود.
  8. در تمام مساجد ، حسینیه ها ، بازارها و… در طول ماه رمضان سفره ی افطار برپا می شود.
  9. تفریحات آبی کیش را می توانید فقط بعد از افطار انجام دهید.
  10. در این ماه قیمت هتل های کیش بسیار ارزان می شود و حتی به نصف کاهش می یابد.

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید