۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران توراندوت مسکو

امتیاز به مطلب

قیمت ، موقعیت ، سرویس دهی خوب و کیفیت غذا از جمله فاکتورهایی هستند که گردشگران در سفر به مسکو برای انتخاب رستوران به آن توجه می کنند . چرا که یک غذای بی کیفیت می تواند سفر را تحت تاثیر قرار داده و از لذت آن بکاهد . در شهر مسکو برای تمامی سلیقه ها رستوران باب میل یافت می شود از رستوران های ارزان قیمت و گران قیمت گرفته تا رستوران هایی با غذاهای بین المللی و محلی . رستوران توراندوت مسکو Turandot Restaurant Moscow که در بلوار Tverskoy در نزدیکی کافه معروف پوشکین واقع شده یکی از رستوران های درجه یک ، اصیل ، لوکس و گران مسکو محسوب می گردد . رستوران توراندوت با فضایی لوکس و دکوراسیونی جذاب می تواند یک شب رویایی و بیادماندنی برای گردشگران تور مسکو تابستان به یادگار گذارد .

رستوران توراندوت مسکو
رستوران توراندوت مسکو

رستوران توراندوت از معروف ترین رستوران های مسکو است . این رستوران توانسته با ارائه غذاهای با کیفیت آسیایی و اروپایی در محیطی لوکس و شیک ، خود را در میان لوکس ترین رستوران های روسیه جای دهد . توراندوت در مدت زمان 6.5 سال و با صرف هزینه 50 میلیون دلار به سبک باروک ساخته شده است . طراح و سازنده این رستوران ، آندره دلوس توانست با همکاری بهترین هنرمندانی که در زمینه مجسمه سازی ، نقاشی و دکوراسیون فعالیت می کنند ساخت یکی از تاپ ترین و اصیل ترین رستوران های شهر مسکو را به اتمام برساند . توراندوت یا توراندخت روایتگر زندگی لوکس اشراف زادگان روسی علاقه مند به فرهنگ آسیایی می باشد . با اینکه توراندوت یکی ار رستوران های گران مسکو است اما خوردن غذا در یک محیط اشرافی همراه با موسیقی زنده ارزش یکبار رفتن را دارد .

Turandot Restaurant Moscow
Turandot Restaurant Moscow

رستوران توراندوت با موقعیتی مناسب در بخش مرکزی شهر به بسیاری از جاذبه های مسکو نزدیک می باشد . همچنین وجود ایستگاه متروی Tverskaya در نزدیکی این رستوران دسترسی به آن را آسان می سازد . رستوران توراندوت شهر مسکو با انواع غذاهای آسیایی و اروپایی ، دارای دو طبقه است که هر دو طبقه آن با مجسمه های کوچک و بزرگ ، تابلوهای نقاشی ، عتیقه جات لوکس و … تزئین شده اند . این رستوران سالنی دایره ای شکل دارد که در وسط این سالن ادوات موسیقی به چشم می خورد . این ادوات موسیقی هر روز برای تلطیف فضا و ایجاد یک محیط رمانتیک توسط هنرمندان حرفه ای نواخته می شوند . سرویس دهی در این رستوران عالی بوده و کارکنان آن با مشتریان رفتاری گرم و دوستانه دارند .

گران ترین رستوران های روسیه
گران ترین رستوران های مسکو

ارائه غذاهای خوشمزه ، سرویس دهی عالی ، محیط جذاب و لوکس و رفتار دوستانه کارکنان موجب جلب رضایت اغلب مشتریان و مراجعه چند باره آن ها به رستوران توراندوت مسکو شده است . لازم به ذکر است که رستوران اصیل توراندوت 500 نفر ظرفیت دارد . 

مشخصات رستوران توراندوت مسکو

  • آدرس رستوران توراندوت مسکو : Tverskoy Boulevard, 26, стр.3, Moskva, Russia, 125009
  • تلفن رستوران توراندوت در مسکو : 4957390011 – 7+
  • وب سایت رستوران توراندوت شهر مسکو : https://turandot-palace.ru/en/
  • ساعت کاری رستوران Turandot مسکو : یک شنبه تا پنج شنبه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب – جمعه ها و شنبه ها از ساعت 12 ظهر تا 1 صبح
  • سبک غذاهای رستوران توراندوت Turandot مسکو : انواع غذاهای آسیایی و اروپایی
  • ارزیابی هزینه رستوران معروف توراندوت مسکو : گران
  • نزدیک ترین ایستگاه مترو به رستوران گران توراندوت مسکو : ایستگاه متروی Tverskaya
لوکس ترین رستوران های روسیه
لوکس ترین رستوران های مسکو
رستوران معروف توراندوت مسکو
رستوران معروف توراندوت مسکو
رستوران Turandot مسکو
رستوران Turandot مسکو

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید