۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما آنکارا

امتیاز به مطلب

آنکارا بعنوان پایتخت سیاسی کشور ترکیه، شهری بزرگ و مدرن همراه با المان هایی از بافت سنتی محسوب می شود که دارای مراکز اقامتی، جاذبه های دیدنی و مراکز تفریحی بی شماری می باشد ولی برخی افراد فقط استانبول را پایتخت ترکیه می دانند در صورتیکه پایتخت واقعی آن شهر آنکارا ست و شهری توریستی بشمار می رود که برای رفتن به آنجا باید برای بلیط هواپیما آنکارا اقدام کنید.

بلیط هواپیما آنکارا
بلیط هواپیما آنکارا

در طول روز پرواز های متعددی به آنکارا صورت میگیرد ولی اکثر مسافران برای سفر به آنکارا از ایرلاین های خارجی (ایرلاین ترکیش،پگاسوس ،اطلس جت) و ایرلاین های داخلی نظیر ایرلاین ماهان و ایران ایر استفاده می کنند برخی از این پرواز ها مانند پگاسوس ، مستقیم و برخی مانند ترکیش ،غیر مستقیم هستند یعنی در بین راه باید چند توقف داشته باشید تا به آنکارا برسید در ضمن بلیط هواپیما آنکارا تبریز هم می تواند شما را مستقیم به آنکارا برساند.

 

قیمت بلیط هواپیما به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می کند و در هر لحظه ممکن است ارزان ترین بلیط هواپیما آنکارا نصیبتان گردد ،پیشنهاد ما به شما اینست که در زمان خلوت بلیط آنکارا را رزرو کنید تا به کلیه مراکز تاریخی این شهر سری بزنید.

بلیط هواپیما آنکارا
بلیط هواپیما آنکارا

امکانات همراه با تهیه بلیط آنکارا

به همراه بلیط هواپیما می توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری نمایید.

خط ویژه ترکیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۴ ۳

سفارتخانه ترکیه

سفارت ترکیه در تهران

نام سفیر : رضا حاکان تکین

آدرس : فردوسی- چهارراه ‏استانبول- شماره 337

تلفن : 33118997-33111202

فکس : 33117928

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید