۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رستوران های آنتالیا

امتیاز به مطلب

با انتخاب تور ترکیه و سفر به آنتالیا می توانید با فرهنگ،دین و زبان مردمان آنجا آشنا شوید این آشنایی هیجان خاصی را بدنیال دارد که شما را بیشتر مشتاق میکند که به این شهر سفر کنید و اما چه خوب است که در مسافرت به آنتالیا به رستوران هایی برویم که غذاهای خاصی دارند پس توجه ویژه ای به غذاهای رستوران آنتالیا داشته باشید و بجای انتخاب غذاهای همیشگی مانند فست فودها که در کشور خودمان هم پیدا می شود، از غذاهای سنتی و اصیل ترک بچشید.

رستوران های آنتالیا
رستوران های آنتالیا

آنتالیا بهترین مکان برای تجربه کردن انواع غذا های آسیایی ، ترکی؛ مدیترانه ای ، فرانسوی ،دریایی و ….. می باشد. بهترین و معروفترین رستوران های ساحلی با مناظر زیبا در شهر آنتالیا قرار دارند، اکثر این رستوران ها نیز در هتل ها و در کنار سواحل آنتالیا قرار گرفته اند، این رستوران ها جدا از اینکه یک رستوران باشند معمولا شما بیشتر خیره دکور و تزیینات آن می شوید.

رستوران های آنتالیا
رستوران های آنتالیا

اکثر رستوران های خوب آنتالیا از ساعت 6 باز می شوند ولی رستوران هایی هم هستند که تمام وقت آماده سرویس به شما می باشند و مطمئن باشید زمانی که شما تور آنتالیا را انتخاب می کنید قطعا یکی از مواردی که در این شهر شما را جذب خواهد رستوران های آنتالیا در تور آنتالیا شما می باشند البته قیمت غذا در این رستوران ها از ارزان قیمت شروع می شود تا بالاترین قیمت،این بستگی به شما دارد که شما چه نوع غذایی را انتخاب کنید.

رستوران های معروف آنتالیا

آنتالیا بعنوان یکی از شهرهای غرب آسیا ست که بیشتر مردم به منظور تفریح و سرگرمی به این شهر سفر میکنند و به دلیل وجود رستوران های بیشماری که در این شهر ساحلی وجود دارد دیگر هیچ نگرانی را نخواهند داشت.این رستوران های لوکس و با غذاهای لذیذ و خوشمزه شامل موارد زیر می باشد.

  • رستوران هفت مهمت آنتالیا
  • رستوران سراسر آنتالیا
  • رستوران لارا بالیک اوی آنتالیا
  • رستوران آرما آنتالیا
  • رستوران نجات بالیک آنتالیا
  • و …

رستوران های آنتالیا

معرفی رستوران های ایرانی در آنتالیا

معرفی رستوران های ایرانی در آنتالیا

سفر کردن به شهر آنتالیا و غذا خوردن در رستوران های ایرانی آن مطمئنا یکی از بهترین بخش های سفر شما به آنتالیا محسوب میشود. با اینکه در آنتالیا رستوران های بیشماری وجود دارد به شما پیشنهاد میکنیم که برای رستوران های ایرانی در آنتالیا هم وقت بگذارید .این رستوران ها به دلیل کیفیت غذا،سرویس دهی خوب،کارکنان مهربان و موقعیت مکانی مناسب ،بسیار مورد توجه ...
رستوران های معروف آنتالیا

رستوران های معروف آنتالیا

تنها دلیل انتخاب تور آنتالیا وجود آب و هوای مدیترانه ای و مراکز تفریحی نیست بلکه وجود جاذبه های باستانی و رستوران های آنتالیا از قوی ترین انگیزه های سفر به آنتالیا محسوب می شود .در این شهر میتوانید خوشمزه گردی را در رستوران های خوب آنتالیا تجربه کنید.غذاهای ترکیه ای و بین المللی در رستوران های آنتالیا با دارا بودن تنوع زیاد و طعم ...
خط ویژه ترکیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۴ ۳

سفارتخانه ترکیه

سفارت ترکیه در تهران

نام سفیر : رضا حاکان تکین

آدرس : فردوسی- چهارراه ‏استانبول- شماره 337

تلفن : 33118997-33111202

فکس : 33117928

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید