۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

تجارت در ترکیه

امتیاز به مطلب

ترکیه دارای تاریخی طولانی است, در طول تاریخ جنگهای متعددی با همسایگان و دیگر کشور ها داشته اما امروزه به یکی از امن ترین کشور های جهان تبدیل شده و به این دلیل تاجران و جهانگردان میل زیادی به سرمایه گذاری و گردشگری در این کشور را دارند ولی بیشتر مردم آنکارا را بعنوان یکی از مهمترین قطب تجاری در ترکیه می دانند.

راهنمای تجارت در ترکیه
راهنمای تجارت در ترکیه

در کشور ترکیه 21 منطقه آزاد تجاری و صنعتی وجود دارد که به دلیل وجود تسهیلات زیربنایی قوی و معافیت‌ های مختلف قانونی، این مناطق جذابیت فراوانی برای سرمایه گذاران و تجارت خارجی دارند.در کشور ترکیه بیشتر مردم به کشاورزی و دامپروری مشغولند و محصولاتی که در این کشور کاشت می شود شامل : چغندر قند،تنباکو ،کات ،زیتون، زعفران و مرکبات می باشد و مهمترین محصولات صادراتی این کشور شامل مواد غذایی ،پوشاک و تجهیزات حمل و نقل می باشد در ضمن شغل کشاورزی یکی از گزینه های اقتصاد ترکیه محسوب می شود .

 

افرادی که تور آنکارا را برای یک سفر کاری انتخاب می کنند و به آنجا میروند به محض ورود به جلسه بیشتر به زبان انگلیسی و ترکی سخن می گویند ،این افراد ترجیح میدهند با افرادی که بهشان اعتماد دارند و آنها را کاملا می شناسند، وارد مذاکره و انجام هرگونه معامله تجاری شوند،بعد از اینکه این رابطه بین مذاکره کنندگان برقرار شد، باقی ارتباط به صورت کاملا رسمی و مستقیم خواهد بود.

قوانین تجارت در ترکیه
قوانین تجارت در ترکیه

بهترین تجارت در ترکیه یا به عبارتی بهترین سرمایه گذاری در ترکیه متعلق به تجارت هایی است که شما با حداقل سرمایه گذاری بیشترین بازدهی را در کمترین زمان بدست می آورید.

واردات و صادرات کشور ترکیه

شرکتهای تجاری که نقش زیادی در صادرات ترکیه دارند شامل : آلمان ،عراق ،ایران ،انگلیس ،روسیه ،ایتالیا ،فرانسه،اسپانیا و شرکت های تجاری که نقش بسیاری در واردات ترکیه دارند شامل :روسیه ، آلمان ،چین ، ایتالیا ،ایران ،فرانسه ،هندوستان و کره جنوبی می باشند.

 

هر چند که تجارت های دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشند که جزو بهترین تجارت در ترکیه محسوب شوند ،ولی تا جایی که توانستیم در جاهایی بحث کردیم که تجربه و ابزارهای لازم را داشتیم در صورت داشتن سوال های تخصصی درباره سرمایه گذاری در ترکیه با مشاورهای با تجربه سعادت سیر با نزدیک به یک دهه سابقه در ترکیه مشورت کنید و از تجارت در ترکیه و توصیه های پولی و گمرکی ترکیه با اطلاع شوید.

تجارت زعفران در ترکیه
تجارت زعفران در ترکیه
خط ویژه ترکیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۴ ۳

سفارتخانه ترکیه

سفارت ترکیه در تهران

نام سفیر : رضا حاکان تکین

آدرس : فردوسی- چهارراه ‏استانبول- شماره 337

تلفن : 33118997-33111202

فکس : 33117928

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید