۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

گشت و گذار در ترکیه

امتیاز به مطلب

اگر قصد دارید برای اولین بار تور ترکیه را انتخاب کنید و به گشت و گذار در ترکیه مشغول شوید،باید تمام موارد زیر را در نظر بگیرید.مطمئنا شما هم دوست دارید از تک تک لحظات سفر لذت ببرید و با یک کوله‌ بار خاطره‌ ی خوب از شهرهای توریستی ترکیه مانند استانبول،آنتالیا،آنکارا به خانه برگردید.همانطور که می دانید راحت ترین راه سفر به ترکیه ،سفر هوایی است.

گشت و گذار در ترکیه
گشت و گذار در ترکیه

گشت و گذار در ترکیه

سیستم حمل و نقل در پایتخت ترکیه یعنی استانبول با کمک تاکسی اختصاصی ، ون ، مینی بوس ، اتوبوس ، تراموا ، قطار سبک شهری و کشتی های مسافربری انجام می شود. این شهر پیشرفته و مدرن است و سیستم حمل و نقل در آن از کیفیت بالایی برخوردار است ،شما به راحتی از این سر شهر به آن سر شهر میروید و می توانید از مراکز خرید بدون نیاز به وسیله نقلیه شخصی خرید کرده و به هتل باز گردید.

گشت و گذار در ترکیه
گشت و گذار در ترکیه

گردشگران در سفر به شهرهای توریستی ترکیه ترجیح می دهند بیشتر از تراموا استفاده کنند زیرا تراموا علاوه بر اینکه از مناطق دیدنی شهر رد می شود ،در نزدیکی آنها ایستگاه هایی هم وجود دارد که براحتی میتوان به مقصد مورد نظر دسترسی پیدا کرد از مهمترین جاذبه های گردشگری ترکیه که سالانه میلیونها گردشگر را به خود جذب کرده است شامل موارد زیر می باشد:

  • آمفی تئاتر آسپندوس
  • ساحل پاتارا
  • پاموک کاله
  • بدروم
  • کوه نمرود
  • و …
خط ویژه ترکیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۴ ۳

سفارتخانه ترکیه

سفارت ترکیه در تهران

نام سفیر : رضا حاکان تکین

آدرس : فردوسی- چهارراه ‏استانبول- شماره 337

تلفن : 33118997-33111202

فکس : 33117928

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید