۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

ویزای ترکیه

برای ورود به هر کشور قوانین خاصی وجود دارد برای ورود به برخی کشورها نیازی به ویزا نیست برخی نیز قوانین بسیار سخت گیرانه ای نسبت به این موضوع دارند. برای ورود به کشور ترکیه داشتن ویزای ترکیه الزامی است و اکثر افراد با هدف تجارت،تحصیل و تفریح اقدام به تهیه ویزا ترکیه می کنند.

پس از رزرو بلیط ترکیه گام بعدی اقدام برای اخذ ویزا ترکیه است.در این مطلب اطلاعات کاملی درباره انواع ویزاهای ترکیه، مدارک جهت اخذ ویزا و … را خواهید دید پس با ما همراه باشید.

ویزای ترکیه
ویزای ترکیه
ویزای ترکیه برای ایرانیان
ویزای ترکیه برای ایرانیان

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ترکیه

  1. اصل گذرنامه
  2. فرم مشخصات فردی
  3. 3 قطعه عکس 4*3
  4. برگه رزرو هتل
  5. هزینه ویزا

انواع ویزا ترکیه

  • ویزای توریستی
  • ویزای تجاری
  • ویزای پروهشی
  • ویزای دانشجویی

ویزای ترکیه بسته به دسته بندی هایی که در مورد آن وجود دارد، نیاز به شرایط و مدارک خاصی دارد. معمولاً آسانترین راه برای سفر به ترکیه، اخذ ویزای توریستی این کشور است. البته برای اخذ ویزای توریستی هم مراحل دشواری پیش بینی شده است، اما اخذ این ویزا به نسبت راحتر از ویزاهای تجاری و یا دانشجویی ترکیه است.

 

در قانون جدید ویزا ترکیه، با اهمیت ترین ویژگی متقاضی، داشتن یک حساب بانکی معتبر است! دولت ترکیه و بسیاری از کشورهای آسیایی و حتی اروپایی دیگر، ترجیح می‌دهند ویزای توریستی‌ شان را برای کسانی صادر کنند که بند های زیادی برای بازگشت به ایران دارند مانند ملک و کار.

خط ویژه ترکیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۴ ۳

سفارتخانه ترکیه

سفارت ترکیه در تهران

نام سفیر : رضا حاکان تکین

آدرس : فردوسی- چهارراه ‏استانبول- شماره 337

تلفن : 33118997-33111202

فکس : 33117928

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید