۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید وارنا تاورز بلغارستان

امتیاز به مطلب

در تور وارنا اگر میخواهید خرید را در یکی از بهترین مراکز خرید شهر تجربه کنید ، مرکز خرید وارنا تاورز پیشنهاد خوبی ست . این مرکز خرید که در برجهای دوقلو قرار دارد ، محل عرضه برندهای مختلف پوشاک است و یکی از مدرن ترین مراکز خرید وارناست که مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است . varna towers Mall در سال 2011 در امتداد خیابان ساحلی وارنا افتتاح شده است . در اینجا بیشتر با این مرکز خرید آشنا می شویم .

مرکز خرید وارنا تاورز
مرکز خرید وارنا تاورز

مرکز خرید وارنا تاورز از دو برج مجزا تشکیل شده و یکی به بخش اداری و تجاری و دیگری به بخش فروشگاه ها و مراکز تفریحی اختصاص داده شده است . ارتفاع هر یک از برج ها به 70 متر می رسد . در طبقه انتهایی برج شرقی رستوران گردان با نام ماگنیتو قرار گرفته است . بر روی سقف برج غربی هم باند فرود هلی کوپتر وجود دارد . احداث این مجتمع بزرگ با مشارکت 20000 نفر از 100 شرکت و با هزینه ای بالغ بر 50 میلیون یورو انجام شده است . در طبقات زیرین مجتمع پارکینگی به وسعت 800 مترمربع وجود دارد . در ضمن باند فرود هلیکوپتر در بالای برج غربی در نظر گرفته شده است . مرکز خرید وارنا تاورز یکی از بزرگترین مراکز خرید بلغارستان می باشد .

varna towers Mall
varna towers Mall

مرکز خرید وارنا تاورز دارای مساحتی حدود 82000 متر مربع می باشد . در این مرکز خرید بزرگ می توان انواع کالا های داخلی و خارجی با برند های معتبر به چشم می خورد . از امکانات وارنا تاورز می توان به رستوران ها ، فست فود ها ، سالن سینما ، تراس ، استخر ، سالن بازی کودکان ، سالن بولینگ و زمین بازی تنیس اشاره کرد . اگر در خارج از شهر وارنا در منطقه ساحلی گلدن سندز باشید می توانید از سرویس های این مرکز خرید برای رفت و آمد استفاده کنید که البته در ساعت های مشخصی برای مردم و گردشگران تور وارنا ، سرویس دهی می کنند .

مرکز خرید وارنا تاورز بلغارستان
مرکز خرید وارنا تاورز بلغارستان

اطلاعات مرکز خرید وارنا تاورز بلغارستان :

  • آدرس مرکز خرید وارنا تاورز : бул. „Владислав Варненчик“ 256, 9009 Western Industrial Zone, Varna, Bulgaria
  • ساعات کار مرکز خرید وارنا تاورز  : همه روزه از ساعت 10:00 تا 21:00

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید