۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

همه چیز درباره واکینگ استریت پاتایا

واکینگ استریت پاتایا برای افرادی که می خواهند شب زنده داری های منحصر به فرد داشته باشند ، به طور حتم جالب ترین خیابان در جهان است . در این خیابان که در انتهای جاده ساحلی پاتایا به بندر بالی هی قرار دارد ، می توانید انواع سرگرمی ، بارها ، دیسکو ها ، نمایش ها و … را ببنید . 

واکینگ استریت پاتایا
واکینگ استریت پاتایا

پاتایا شهر زندگی است و واکینگ استریت جایی برای تفریح و سرگرمی می باشد . واکینگ استریت پاتایا بزرگترین و شلوغ ترین مکان شادی در سراسر تایلند است . خیابانی به طول یک کیلومتر در انتهای ساحل به انتهای بالی هیوا پلازا . تقریبا هر ساختمان در طول خیابان ، یک کلوب شبانه ، بار و یا رستوران است . این خیابان از چندین خیابان فرعی از Soi 14 تا Soi 16 تشکیل شده است .

 

زندگی شبانه در واکینگ استریت پاتایا چگونه است ؟

زندگی بعد از ساعت ۱۰ شب تازه شروع می شود و تا صبح ادامه دارد . خیابان شلوغ و پر سر و صدا است ، موزیک در اکثر نقاط به گوش می رسد . چیز قابل توجه در مورد واکینگ استریت در پاتایا این است که تفریحات و سرگرمی ها در این خیابان بسیار زیاد است و شما می توانید در یک هفته هر شب به آنجا بروید و هر شب چیزهای جدیدی را تجربه کنید . 

خیابان واکینگ استریت از ساعت ۱۹:۰۰ تا ۰۳:۰۰ برای رفت و آمد ماشین ها بسته است . شما می توانید از طیف گسترده ای از رستوران های غذاهای دریایی ، هندی ، ایتالیایی ، اروپایی ، تایلندی و یا بسیاری از کشورهای دیگر انتخاب کنید . همچنین دیسکو های بسیاری را پیدا خواهید کرد که بزرگترین آنها Candy Shop ، Lucifer ، Marine Disco ، Insomnia ، Tony’s و Mixx می باشند .

واکینگ استریت پاتایا
عکسهای واکینگ استریت پاتایا

واکینگ استریت پاتایا برای خریداران

در سفر با تور پاتایا ، کفش های پیاده روی خود را بپوشید و مهارت های چانه زنی را تمرین کنید ! هر عاشق خریدی باید از این خیابان بازدید کند . طرح ها و مدل های متنوع ، اجناس محلی خوب ، غذاهای عالی و … ! هنگام خستگی ، کمی وقت بگذارید تا ساحل را ببندید و از امواج لذت ببرید !

به غیر از اینها در این خیابان مکان های خوبی برای ماساژ تایلندی پیدا خواهید کرد . 

 

آیا با کودکان می توان به واکینگ استریت رفت ؟

خیر ، واکینگ استریت برای بچه ها مناسب نیست , اما برای مردان و زوجهای عاشق نوشیدنی ، پارتی و دیدار با تایلندی ها هستند ، عالی است . 

واکینگ استریت پاتایا
واکینگ استریت تایلند

توجه :

همانطور که همه می دانند ، واکینگ استریت مکانی برای پیاده روی خانوادگی نیست . انتهای خیابان که چراغ ها و سر و صدا کم می شود ، ممکن است متوجه نگاه های ناخوشایند باشید و احساس ناامنی کنید . بنابراین زودتر به میان جمعیت برگردید .

 

واکینگ استریت در پاتایا کجاست ؟

پاتایای جنوبی – انتهای جنوبی خیابان ساحلی

واکینگ استریت بخشی از جاده ساحلی پاتایا است . بین ۰۳:۰۰ تا ۱۹:۰۰ وسایل نقلیه در هر ساعت به این مکان می روند . بین ۱۹ تا ۳ صبح عبور ماشین ممنوع است . پارکینگ موتورسیکلت در Soi 16 و Bali Hai Plaza واقع شده و هزینه آن حدود ۲۰ بات است . 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید