۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

در آنکارا برای تفریح کجا برویم

اگر در بهار یا تابستان به آنکارا سفر کنید، آب و هوای این شهر به شما اجازه می دهد تا از مهیج ترین تفریحات آنکارا لذت ببرید. در این فصول تفریحات آنکارا مورد توجه خانواده ها قرار گرفته و اعضای خانواده می توانند با هم ساعات خوشی را در آنکارا تجربه کنند.پارک های آبی،دریاچه ها و … یکی از محبوب ترین این تفریحات بشمار می روند که شما را به یک فضای سرسبز و آب و هوای عالی دعوت میکنند.بنابراین آنکارا بهشتی برای گذراندن تعطیلات نوروزی و تابستانی است و خوشبختانه هزینه این نوع تفریحات بسیار معقول و بصرفه میباشد.

 

1. منطقه اینجک در آنکارا

اگر در سفر به آنکارا دچار تردید شدید که برای گذراندن اوقات فراغت به کجا بروید !پیشنهاد ما به شما اینست که  به منطقه اینجک بروید.منطقه Incek در 15 کیلومتری جنوب غرب آنکارا واقع شده است و توسط درختان میوه، مناطق سرسبز احاطه شده است و محل های مناسبی برای استراحت گردشگران تور آنکارا تدارک دیده شده است.

در آنکارا برای تفریح کجا برویم!
در آنکارا برای تفریح کجا برویم!

 

2. کوه الما داغ در آنکارا

اگر در فصل زمستان به آنکارا سفر کردید می توانید به کوه الما داغ بروید، این کوه در فصل زمستان طرفداران زیادی را بطرف خود کشانده است .این کوه در 23 کیلومتری شرق آنکارا قرار گرفته است و محل مناسبی برای انجام تفریحاتی همچون اسکی و ورزشهای زمستانی میباشد و دارای 1855 ارتفاع است فقط لباس گرم به همراه داشته باشید در ضمن برای تفریح و سرگرمی به شهربازی بزرگ آنکارا هم میتوانید بروید و خودتان را سرگرم کنید.

کوه الما داغ آنکارا
کوه الما داغ آنکارا

 

3. چشمه های گرم آب معدنی در آنکارا

در کشور ترکیه و شهرهای اطراف آن چندین چشمه آب گرم وجود دارد که فقط شش چشمه آب گرم ترکیه در شهر آنکارا وجود دارد .این چشمه ها شامل موارد رو به رو میشود:کیزیلجا حامام کاپلیجا ، هایمانا کاپلیجا، آیاش کاپلیجا، دوتلو کاپلیجا، ملیک شاه در چوبوک و مالیکوی در پولاتلی و حمام کردن در این چشمه های آب گرم از لذت خاصی برخوردار میباشد

چشمه های گرم آب معدنی آنکارا
چشمه های گرم آب معدنی آنکارا

 

4. پارک سنسلیک در آنکارا

پارک Senselik یکی از جاذبه های تفریحی در شهر آنکارا ست که در بین ایستگاه قطار و ساختمان اپرا آنکارا قرار گرفته است و دارای امکانات متنوعی همچون :یک استخر بزرگ همراه با قایق‌ های پارویی، رستوران‌، چایخانه‌ و غذاخوری ها میباشد.بهترین زمان برای رفتن به این پارک از اردیبهشت ماه شروع و تا اوایل پاییز ادامه دارد.

 

5. منطقه گلباسی در آنکارا

منطقه گلباسی یکی از مناطق ی ست که حتما ارزش دیدن دارد. منطقه گلباسی آنکارا در 25 کیلومتری جنوب غربی آنکارا در آزاد راه کنیا و در ساحل دریاچه موگان واقع شده است و دارای رستوران، کافه، چایخانه و ساحل دریاچه است.گلباسی علاوه بر یک منطقه دیدنی ،یک منطقه تفریحی هم بشمار می رود .در این منطقه میتوانید در کنار آب های زلال نشسته و از فضای سرسبز آن لذت ببرید در ضمن یادتان نرود که قایق سواری را در این دریاچه تجربه کنید.

منطقه گلباسی آنکارا
منطقه گلباسی آنکارا

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید