۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

معرفی رستوران خرگوش سفید مسکو

امتیاز به مطلب

 مسکو شهر بزرگی است . در این شهر برای هر سلیقه و ذائقه ای گزینه و رستورانی مناسب یافت می شود . برخی از گردشگران در سفر به پایتخت روسیه تمایل دارند با مراجعه به برترین رستوران های مسکو با کیفیت ترین غذاهای روسی و بین المللی را بچشند در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند برای سرو وعده های غذایی به غذاخوری های محلی و رستوران های ارزان قیمت مسکو رفته و یا اینکه غذاهای خیابانی مسکو را امتحان کنند . رستوران خرگوش سفید مسکو White Rabbit Restaurant & Bar Moscow یکی از بهترین رستوران های روسیه و رستوران های معروف دنیاست که در طبقه شانزدهم ساختمان پاساژ اسمولنسکی واقع شده و علاوه بر سرو غذاهای خوشمزه و با کیفیت از طراحی و دیزاین خاص برخوردار می باشد . در ادامه با lezatesafar.com همراه باشید تا درباره رستوران وایت ربیت مسکو بیشتر بدانید .

رستوران خرگوش سفید مسکو
رستوران خرگوش سفید مسکو

رستوران خرگوش سفید را می توان یکی از معروف ترین رستوران های مسکو دانست . این رستوران در سال ۲۰۱۷ مکان ۲۳ لیست ۵۰ رستوران برتر جهان را از آن خود نموده است . توجه داشته باشید که بهترین رستوران های جهان توسط یک هیئت علمی متشکل از ۹۰۰ کارشناس از ۲۷ منطقه جهان انتخاب می شوند . از نکات قابل توجه در رستوران خرگوش سفید شهر مسکو می توان به طراحی آن با الهام از داستان تخیلی آلیس در سرزمین عجایب اشاره نمود . در این رستوران معروف مسکو از کارت های ‏بازی و خرگوش های زیبا برای دکور و تزئین استفاده شده است . با توجه به قرارگیری این رستوران در طبقه شانزدهم پاساژ اسمولنسکی گردشگران تور مسکو با نشستن در کنار دیواره های شیشه ای رستوران می توانند چشم اندازهای زیبای اطراف را تماشا کنند .

رستوران وایت ربیت مسکو
رستوران وایت ربیت مسکو

در رستوران خرگوش سفید غذاها با استفاده از مواد اولیه تازه محلی و سالم طبخ می شوند . در این رستوران ماهی و انواع غذاهای دریایی ، غذاهای گوشتی ، غذاهای گریل شده ، غذاهای سنتی روسیه و همچنین انواع سبزیجات ، دسرها و بستنی ها سرو می شود که گردشگران با توجه به ذائقه خود می توانند از میان غذاهای متنوع آن گزینه مناسب خود را سفارش دهند . در واقع این رستوران گزینه ای مناسب و ایده آل برای چشیدن انواع غذاهای روسی ، فرانسوی ، مدیترانه ای و اروپایی است . این رستوران که در تمامی روزهای هفته باز است غذاها را به بهترین شکل سرو نموده و از سرویس دهی مناسب برخوردار می باشد .

White Rabbit Restaurant & Bar Moscow
White Rabbit Restaurant & Bar Moscow

اطلاعاتی درباره رستوران خرگوش سفید مسکو

  • آدرس رستوران خرگوش سفید در مسکو : Smolenskaya Square, 3, Moskva, Russia, 121099
  • وب سایت رستوران وایت ربیت مسکو : http://whiterabbitmoscow.ru/en/
  • تلفن رستوران White Rabbit مسکو : ۴۹۵۵۱۰۵۱۰۱ – ۷+
  • ساعت کاری رستوران خرگوش سفید روسیه : یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ نیمه شب – پنج شنبه تا شنبه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲ صبح
  • نزدیک ترین ایستگاه مترو به کافه رستوران خرگوش سفید : ایستگاه متروی Smolenskaya
بهترین و معروف ترین رستوران های روسیه
بهترین و معروف ترین رستوران های مسکو
رستوران های شهر مسکو
رستوران White Rabbit مسکو

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید