۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران وایت گراس سنگاپور

گردشگران در سفر به سنگاپور نباید نگران خورد و خوراک و وعده های غذایی باشند . چرا که در این کشور مدرن آسیای جنوب شرقی گزینه های غذاخوری متعددی از رستوران های گران قیمت و لوکس گرفته تا رستوران های ارزان قیمت با منویی شامل چند غذا وجود دارد . در رستوران های سنگاپور انواع غذاهای محلی و بین المللی با قیمت های مختلف سرو می گردد . مسافران با توجه به بودجه و ذائقه خود می توانند بهترین گزینه را از میان رستوران های موجود در سنگاپور انتخاب کنند . رستوران وایت گراس سنگاپور Whitegrass Restaurant Singapore یکی از بهترین رستوران های سنگاپور است که در خیابان ویکتوریا شماره 30 واقع شده است . رستوران وایت گراس با فضایی زیبا و دکوراسیونی جذاب وعده های غذایی ناهار و شام را ارائه می دهد .

رستوران وایت گراس سنگاپور
رستوران وایت گراس سنگاپور

رستوران وایت گراس که از نظر سایت معتبر تریپ ادوایزر یکی از بهترین رستوران های سنگاپور می باشد در بخش مرکزی سنگاپور و در نزدیکی جاذبه هایی چون موزه پراناکان ، موزه هنر ، پارک فورت کانینگ ، گالری ملی و مرکز خرید سانتک سیتی واقع شده است . رستوران ستاره دار وایت گراس انواع غذاهای مدرن استرالیایی را سرو می کند . با اینکه این رستوران در ژانویه سال 2016 میلادی در Chijmes راه اندازی شده اما مشتریان زیادی داشته و در زمینه طبخ غذاهای استرالیایی یکی از بهترین ها محسوب می گردد . سرآشپز رستوران وایت گراس برای ارائه یک تجربه ناهارخوری منحصر به فرد غذاهای خود را با استفاده از بهترین محصولات موجود که از استرالیا ، اروپا ، ژاپن و سنگاپور تهیه می شوند طبخ می کند .

Whitegrass Restaurant Singapore
Whitegrass Restaurant Singapore

آنانی که در تور سنگاپور نگرانی از بابت هزینه ندارند با مراجعه به این رستوران معروف می توانند انواع غذاهای مدرن استرالیایی را در فضایی زیبا نوش جان کنند . با اینکه این رستوران سابقه کمی دارد اما با موفقیت هایی که در این زمان کسب نموده به یک مقصد غذاخوری برجسته در منطقه تبدیل شده است . از جمله موفقیت های این رستوران خوب سنگاپور می توان به قرار گرفتن در میان 50 رستوران برتر آسیا در سال 2018 و دریافت یک ستاره میشلن در سال 2017 اشاره نمود .

بهترین رستوران های سنگاپور
بهترین رستوران های سنگاپور

مشخصات رستوران وایت گراس سنگاپور

  • آدرس رستوران وایت گراس سنگاپور : 30Victoria Street, #01-26/27 Chijmes, Singapore 187996
  • تلفن رستوران وایت گراس در سنگاپور : 68370402 – 65+
  • وب سایت رستوران Whitegrass سنگاپور : http://whitegrass.com.sg/
  • ساعت کاری رستوران وایت گراس Whitegrass سنگاپور : برای شام سه شنبه تا شنبه از ساعت 6 عصر تا 9:30 شب – برای ناهار چهارشنبه تا شنبه از ساعت 12 ظهر تا 2 بعد از ظهر
  • نزدیک ترین ایستگاه قطار به رستوران وایتگراس سنگاپور : ایستگاه Bras Basah
  • سبک منوی رستوران وایت گراس : غذاهای استرالیایی
  • سال تاسیس رستوران وایتگراس در سنگاپور : سال 2016 میلادی
رستوران وایت گراس در سنگاپور
رستوران وایت گراس در سنگاپور
رستوران وایتگراس سنگاپور
رستوران وایتگراس سنگاپور
رستوران Whitegrass سنگاپور
رستوران Whitegrass سنگاپور
بهترین رستوران های استرالیایی سنگاپور
بهترین رستوران های استرالیایی سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید