۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران وایلد راکت سنگاپور

در سفر به سنگاپور چشیدن غذاهای مختلف مختص این کشور و دیگر غذاهای بین المللی می تواند یکی از بهترین و محبوب ترین سرگرمی های گردشگران باشد . در این کشور توریستی واقع در آسیای جنوب شرقی رستوران های مختلفی وجود دارد که از نظر سبک منو ، موقعیت ، کیفیت غذا و قیمت متفاوت می باشند . یکی از بهترین رستوران های شهر شیرها رستوران وایلد راکت سنگاپور Wild Rocket Restaurant Singapore است که نام آن در سال 2016 میلادی در میان 50 رستوران برتر آسیا ذکر شده است . رستوران وایلد راکت یکی از بهترین غذاخوری ها برای سرو انواع غذاهای مدرن و سنتی سنگاپوری است . این رستوران که غذاهایی خوشمزه و خوش طعم متشکل از مواد اولیه تازه ارائه می دهد از محیطی آرام و دکوراسیونی زیبا نیز برخوردار می باشد .

رستوران وایلد راکت سنگاپور
رستوران وایلد راکت سنگاپور

رستوران خوب وایلد راکت سنگاپور در سال 2005 میلادی در نزدیکی پارک Mount Emily راه اندازی شده است . وایلد راکت به عنوان یکی از بهترین رستوران های سنگاپور غذاهای غربی را با غذاهای سنتی تلفیق نموده و ترکیبی فوق العاده به وجود آورده است . در منوی این رستوران انواع غذاهای آسیایی و سنگاپوری گنجانده شده است . سرآشپز رستوران Wild Rocket سنگاپور ویلین لو نام دارد که برخی ها از وی با عنوان پدر غذای مدرن سنگاپور یاد می کنند . ویلین لو قبل از اینکه وارد حرفه آشپزی گردد به مدت 8 سال در زمینه وکالت فعالیت داشته است . این سرآشپز حرفه ای را می توان یکی از بهترین و معروف ترین سرآشپزها در سنگاپور دانست .

Wild Rocket Restaurant Singapore
Wild Rocket Restaurant Singapore

بعد از تاسیس در سال 2005 میلادی روز به روز کیفیت غذاهای این رستوران بهتر شد به طوری که این روزها به عنوان یکی از رستوران های خوب سنگاپور با انواع غذاهای سنتی و مدرن مورد استقبال بومیان و گردشگران تور سنگاپور قرار گرفته است . سرویس دهی این رستوران مناسب بوده و منوی آن گسترده و متنوع می باشد . همچنین غذاهای وایلد راکت سنگاپور با کیفیت بالا و با استفاده از مواد اولیه تازه و سالم طبخ می گردند . فضای داخلی این رستوران نیز زیبا و چشم نواز بوده و با الهام از سبک های ژاپنی و سنگاپور طراحی شده است . قسمت بیشتر دکور رستوران وایلد راکت در سنگاپور به سبک کلاسیک و با چوب می باشد .

رستوران های خوب سنگاپور
بهترین رستوران های سنگاپور

اطلاعاتی درباره رستوران وایلد راکت سنگاپور

  • آدرس رستوران وایلد راکت سنگاپور : 10A Upper Wilkie Rd, Singapore 228119
  • تلفن رستوران وایلد راکت در سنگاپور : 63399448 – 65+
  • وب سایت رستوران وایلد راکت Wild Rocket سنگاپور : http://www.wildrocket.com.sg/
  • ساعت کاری رستوران Wild Rocket سنگاپور : سه شنبه تا شنبه برای ناهار از ساعت 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر (آخرین پذیرش 2 بعد از ظهر) – دوشنبه تا شنبه برای شام از ساعت 6:30 عصر تا 10:30 شب (آخرین پذیرش 9:30 شب)
  • سال تاسیس وایلد راکت سنگاپور : 2005 میلادی
  • سبک منوی رستوران : غذاهای مدرن و سنتی سنگاپور و غذاهای آسیایی
رستوران Wild Rocket سنگاپور
رستوران Wild Rocket سنگاپور
رستوران Wild Rocket سنگاپور
رستوران Wild Rocket سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید