۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور

مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور
امتیاز به مطلب

مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور Wisma Atria Shopping Mall Singapore در امتداد خیابان اورچارد ، یکی از تاپ ترین خیابان های خرید در جهان واقع شده است . مرکز خرید ویسما آتریا با ایستگاه ام آر تی اورچاد و همچنین مراکز خرید همسایه با یک شبکه گسترده زیر زمینی ارتباط دارد . مرکز خرید Wisma Atria سنگاپور در تمامی روزهای هفته باز بوده و از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای مراجعه کنندگان می باشد . ویسما آتریا سنگاپور مجموعه ای از برندهای بین المللی را در محیطی جذاب و زیبا ارائه می دهد .

مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور
مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور

مرک خرید ویسما آتریا را می توان یکی از بهترین مراکز خرید در خیابان اورچارد سنگاپور دانست . این مرکز خرید با 5 طبقه از فروشگاه های هیجان انگیز وسعتی بالغ بر 230 هزار فوت مربع را به خود اختصاص داده و شامل دپارتمان استور ژاپنی Isetan می باشد . ویسما آتریا که در تقاطع بین خیابان های اورچارد و اسکات واقع شده یک گزینه ایده آل برای مد پسندان می باشد . در واقع Wisma Atria سنگاپور یک رویای فشن ایستا است که بهترین برندهای بین المللی و برچسب های منحصر به فرد مد را که با گزینه های غذاخوری تکمیل شده ارائه می دهد . علاوه بر فروشگاه های مختلف و گزینه های غذاخوری در ویسما آتریا پارکینگی با ظرفیت پارک 365 خودرو موجود است .

Wisma Atria Shopping Mall Singapore
Wisma Atria Shopping Mall Singapore

در سطح زیرزمین ویسما اتریا ، خریداران و گردشگران تور سنگاپور می توانند مارک های مورد علاقه خود مانند Charles & Keith ، Cotton On ، THEFACESHOP ، Typo و Lovisa را بیابند . طبقات 1 و 3 شامل پیشنهادات بین المللی مانند لاگوست و پورتر بین المللی است . طبقه 2 ویسما آتریا خط اتصال با خیابان اورچارد و ویترین مغازه های پرچم دار سنگاپور می باشد . کافه ها و رستوران های این مجتمع نیز در همه طبقات آماده سرویس دهی به خریداران هستند . مد ، مواد غذایی و نوشیدنی ها ، سلامت ، مو و زیبائی ، کیف ، کفش و لوازم جانبی ، جواهرات و ساعت ، خانه و شیوه زندگی و همچنین تجارت عمومی و خدمات طبقه بندی فروشگاه های مجتمع تجاری ویسما آتریا سنگاپور می باشد .

معروف ترین مراکز خرید سنگاپور
بهترین مراکز خرید سنگاپور

مشخصات مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور

  • آدرس مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور : 435Orchard Road, Singapore 238877
  • تلفن مرکز خرید ویسما آتریا در سنگاپور : 62352103 – 65+
  • وب سایت مرکز خرید Wisma Atria سنگاپور : http://wismaonline.com/
  • ساعت بازدید از مرکز خرید ویسما آتریا Wisma Atria سنگاپور : همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب
  • نزدیک ترین ایستگاه قطار به ویسما آتریا سنگاپور : ایستگاه اورچارد
مرکز خرید ویسما آتریا در سنگاپور
مرکز خرید ویسما آتریا در سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید