۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور

امتیاز به مطلب

مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور Wisma Atria Shopping Mall Singapore در امتداد خیابان اورچارد ، یکی از تاپ ترین خیابان های خرید در جهان واقع شده است . مرکز خرید ویسما آتریا با ایستگاه ام آر تی اورچاد و همچنین مراکز خرید همسایه با یک شبکه گسترده زیر زمینی ارتباط دارد . مرکز خرید Wisma Atria سنگاپور در تمامی روزهای هفته باز بوده و از ساعت 10 صبح تا 10 شب پذیرای مراجعه کنندگان می باشد . ویسما آتریا سنگاپور مجموعه ای از برندهای بین المللی را در محیطی جذاب و زیبا ارائه می دهد .

مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور
مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور

مرک خرید ویسما آتریا را می توان یکی از بهترین مراکز خرید در خیابان اورچارد سنگاپور دانست . این مرکز خرید با 5 طبقه از فروشگاه های هیجان انگیز وسعتی بالغ بر 230 هزار فوت مربع را به خود اختصاص داده و شامل دپارتمان استور ژاپنی Isetan می باشد . ویسما آتریا که در تقاطع بین خیابان های اورچارد و اسکات واقع شده یک گزینه ایده آل برای مد پسندان می باشد . در واقع Wisma Atria سنگاپور یک رویای فشن ایستا است که بهترین برندهای بین المللی و برچسب های منحصر به فرد مد را که با گزینه های غذاخوری تکمیل شده ارائه می دهد . علاوه بر فروشگاه های مختلف و گزینه های غذاخوری در ویسما آتریا پارکینگی با ظرفیت پارک 365 خودرو موجود است .

Wisma Atria Shopping Mall Singapore
Wisma Atria Shopping Mall Singapore

در سطح زیرزمین ویسما اتریا ، خریداران و گردشگران تور سنگاپور می توانند مارک های مورد علاقه خود مانند Charles & Keith ، Cotton On ، THEFACESHOP ، Typo و Lovisa را بیابند . طبقات 1 و 3 شامل پیشنهادات بین المللی مانند لاگوست و پورتر بین المللی است . طبقه 2 ویسما آتریا خط اتصال با خیابان اورچارد و ویترین مغازه های پرچم دار سنگاپور می باشد . کافه ها و رستوران های این مجتمع نیز در همه طبقات آماده سرویس دهی به خریداران هستند . مد ، مواد غذایی و نوشیدنی ها ، سلامت ، مو و زیبائی ، کیف ، کفش و لوازم جانبی ، جواهرات و ساعت ، خانه و شیوه زندگی و همچنین تجارت عمومی و خدمات طبقه بندی فروشگاه های مجتمع تجاری ویسما آتریا سنگاپور می باشد .

معروف ترین مراکز خرید سنگاپور
بهترین مراکز خرید سنگاپور

مشخصات مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور

  • آدرس مرکز خرید ویسما آتریا سنگاپور : 435Orchard Road, Singapore 238877
  • تلفن مرکز خرید ویسما آتریا در سنگاپور : 62352103 – 65+
  • وب سایت مرکز خرید Wisma Atria سنگاپور : http://wismaonline.com/
  • ساعت بازدید از مرکز خرید ویسما آتریا Wisma Atria سنگاپور : همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب
  • نزدیک ترین ایستگاه قطار به ویسما آتریا سنگاپور : ایستگاه اورچارد
مرکز خرید ویسما آتریا در سنگاپور
مرکز خرید ویسما آتریا در سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید