۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

پارک آبی یاس ابوظبی

یک ماجراجویی افسانه ای مناسب برای تمام سنین ! پارک آبی یاس ابوظبی 37 هکتار وسعت دارد و یکی از بزرگترین پارک های آبی خاورمیانه است. این پارک بهترین تجربه ی پارک آبی را به شما می دهد . 45 سواری و اسلاید در کنار جاذبه های دیگر از جمله رستوران غذای هندی ، فست فود و تنقلات و نوشیدنی های سبک بهترین لحظات را برای خانواده ها رقم می زند . 

پارک آبی یاس ابوظبی
پارک آبی یاس ابوظبی

تاریخچه پارک آبی یاس ابوظبی

یاس واترورلد ابوظبی از سال 2013 باز شده است و به سرعت توانست در بین 10 پارک آبی برتر جهان جای خود را باز کند . در طول چهار سال گذشته این پارک بیش از 17 جایزه صنعت وگردشگری از جمله جایزه بهترین پارک آبی به انتخاب مسافران در سال 2015 و 2016 توسط سایت TripAdvisor ، دومین بهترین پارک آبی در جهان توسط LA Times در سال 2013 ، عنوان بهترین و بزرگترین پارک آبی جهان توسط پورتال اخبار آنلاین در سال 2014 . 

پارک آبی یاس ابوظبی
پارک آبی یاس ابوظبی

چرا باید پارک آبی یاس را ببینید

پارک آبی یاس فرصت برای تجربه یک روز هیجان انگیز با خانواده است. در اینجا می توانید بر روی بزرگترین تخته ها موج سواری کنید . عبور از تونل های موجی ؛ پرش از یک آبشار که شما را پیچ و تاب می دهد ، چرخش ، رپیدز و قطره و … هنگامی که از آدرنالین خسته شدید ؛ می نشینید و استراحت می کنید . برخی از محبوب ترین سواری ها از جمله یک آبشار تورنادو ؛ راش ریدر- یک استخر موج غول پیکر ؛ یک رودخانه که در آن موج آهسته جریان دارد .

پارک آبی یاس ابوظبی
پارک آبی یاس ابوظبی

پارک آبی یاس در مقایسه با پارک های آبی دبی چگونه است ؟

  • پارک آبی در جزیره یاس در ابوظبی واقع شده است و تنها یکی از 3 آبشار است که در خارج از دبی قرار دارد . اگر برای شهربازی فراری به ابوظبی می روید ، مطمئن شوید که پارک یاس را به برنامه سفر خود اضافه می کنید .
  • پارک آبی یاس دارای سواری و اسلایدهای بیشتری از 2 پارک دیگر است . هر دو پارک آکواونچر و وایلد وادی دارای حدود 10 بزرگ سواری و اسلاید است ، در حالی که پارک آبی یاس حدود 17 سواری و اسلاید دارد .
  • جمعیت در پارک آبی یاس از وایلد وادی و آکواونچر به خصوص در روزهای هفته ، کمتر است .
پارک آبی یاس ابوظبی
پارک آبی یاس در ابوظبی

قیمت بلیط پارک آبی یاس ابوظبی

به صورت حضوری از غرفه ها می توانید بلیط پارک آبی یاس را خریداری کنید ، اما بهترین راه خرید آنلاین بلیط است . 

  1. هزینه بلیط پارک آبی یاس – ایده آل برای کسانی که به دنبال لذت بردن از یک روز سرگرم کننده در پارک یاس هستند . قیمت بلیط 250 درهم است . 
  2. پارک فراری و یاس در یک روز – اگر یک روز به دیدن ابوظبی می روید ، توصیه می شود که به هردو پارک فراری و یاس بروید . یبلیط برای شهربازی فراری 295 درهم است و تنها برای پارک آبی یاس 250 درهم است که در مجموع 545 درهم می شود . اما اگر بلیط فراری و یاس در یک روز را بخرید 315 درهم می شود که بیش از 40٪ صرفه جویی است . 

از سوی دیگر، اگر بیش از یک روز در ابوظبی اقامت می کنید ، می توانید از دو پارک در طول دو روز از دو پارک فراری و یاس لذت ببرید .

پارک آبی یاس ابوظبی
پارک ابى یاس دبى

اطلاعات پارک آبی یاس 

  • نوامبر تا مارس از ساعت 10 تا 18
  • سپتامبر تا اکتبر و آوریل تا مه از ساعت 10 تا 19
  • ژانویه تا آگوست از ساعت 10 تا 20

آدرس پارک آبی یاس

امارات متحده عربی – ابوظبی – جزیره یاس، ابوظبی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید