۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید ایروان مال

یکی از مراکز خرید ارمنستان ، مرکز خرید ایروان مال است . این مرکز خرید که در سال 2014 توسط رئیس جمهور ارمنستان افتتاح شده است یکی از مراکز خرید مدرن ایروان است . در ایروان مال هم امکان تفریح وجود دارد و هم امکان خریدپس می توانید در برنامه تور ارمنستان به این مرکز بروید . این مرکز خرید سه طبقه ، دارای 120 فروشگاه ست . سالن تئاتر و سینما ، هایپر مارکت و مرکز سرگرمی از امکانات ایروان مال هستند .

مرکز خرید ایروان مال
مرکز خرید ایروان مال

مرکز خرید ایروان مال در زمینی به مساحت 59 هزار مترمربع بنا شده است . این مرکز خرید یکی از بهترین گزینه ها برای خرید در ارمنستان است . ایروان مال معماری جالبی دارد و البته فروشگاه های این مرکز بسیار مورد توجه قرار می گیرد . این مرکز خرید بسیار بزرگ ، بهترین جا برای خرید و تفریح در ارمنستان است .

مرکز خرید ایروان مال ارمنستان
مرکز خرید ایروان مال ارمنستان

در ایروان مال اکثر برندهای معروف دنیا شعبه دارند و NewYorker،Stradivarious ، pull &Bear، Zara از جمله برندهای موجود در مرکز خرید هستند . یکی از بهترین اماکن برای خرید انواع پوشاک ، کیف و کفش ، عطر و ادکلن ، لوازم آرایشی و … را از این مرکز تهیه می کنند . در ایروان مال خیابان آرشاکونیاس یکی از شعب هایپر مارکت کارفور که از نظر قیمت و کیفیت ، بین مردم ایروان محبوبیت دارد . ایروان مال یکی از تفریحات ارمنستان محسوب می شود که ساعات کاری آن از 10 صبح تا 10 شب می باشد .

آدرس مرکز خرید ایروان مال ارمنستان : 34 Arshakunyats Ave, Yerevan 0026, Armenia

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید