۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

پارک ییشون سنگاپور

امتیاز به مطلب

بعد از بازدید از جاذبه های تاریخی و مدرن سنگاپور و همچنین گشت و گذار در نقاط پر ازدحام و شلوغ شهر شیرها می توان سری به پارک های سنگاپور زد . پارک ها ، بوستان ها و فضاهای سبز سنگاپور مکان مناسبی برای استراحت ، پیاده روی ، لذت بردن از زیبائی های طبیعی و بهره مندی از هوای تازه هستند . پارک ییشون سنگاپور Yishun Park Singapore یکی از پارک های شهری سنگاپور است که با حدود 14 هکتار وسعت در منطقه ییشون واقع شده است . پارک ییشون که در بخش شمالی سنگاپور احداث شده توسط هیئت مدیره پارک های ملی سنگاپور اداره می گردد .

پارک ییشون سنگاپور
پارک ییشون سنگاپور

این پارک با 139 هزار متر مربع وسعت توسط خیابان ییشون شماره 4 ، ییشون سنترال ، خیابان ییشون شماره 11 و ییشون رینگ رود محدود شده است . این پارک در نزدیکی مدرسه ابتدایی نورث لند ، باشگاه تفریحی و ورزشی سافرا ییشون و مرکز غذای پخته شده پارک ییشون واقع شده و با یک پل بلند 84 متری به پارک ییشون پوند سنگاپور متصل شده است . پارک ییشون خانه مجموعه ای از درختان میوه ای استوایی و گیاهان طبیعی است . با امکاناتی چون زمین های بازی کودکان ، گوشه های تناسب اندام ، یک آمفی تئاتر ، زمین های چند منظوره و مسیرهای دوچرخه سواری ، در این پارک چیزی برای همه وجود دارد . زمین های بازی برای ساعت ها می توانند کودکان را سرگرم سازند در حالی که زمین های چند منظوره گزینه مناسبی برای فعالیت ها و تجمعات خانوادگی می باشند .

Yishun Park Singapore
Yishun Park Singapore

پارک شهری ییشون یکی از جاذبه های سنگاپور است . بازدیدکنندگان در این پارک می توانند در میان انواع درختان میوه های استوایی مانند دورین ، رمبوتان ، جک فروت ، استار فروت ، نارگیل و درختان برد فروت قدم زده و اطلاعاتی مفید در مورد میوه ها و گیاهان مختلف با استفاده از تابلوهایی که نصب شده کسب کنند . از سوی دیگر بازدیدکنندگان و گردشگران تور سنگاپور می توانند از باشگاه تفریحی و ورزشی سافرا ییشون SAFRA Yishun Country Club بازدید کرده و از امکانات آن لذت ببرند .

پارک های سنگاپور
پارک های سنگاپور

مشخصات پارک ییشون سنگاپور

  • موقعیت پارک ییشون سنگاپور : منطقه ییشون در قسمت شمالی سنگاپور
  • وسعت پارک ییشون سنگاپور : 13.9 هکتار یا 139 هزار متر مربع
  • ساعت بازدید از پارک Yishun سنگاپور : در 24 ساعت شبانه روز
  • ساعت روشنایی پارک ییشون Yishun سنگاپور : 7 عصر تا 7 صبح
  • نحوه دسترسی به پارک شهری ییشون سنگاپور : با 15 دقیقه پیاده روی از ایستگاه قطار ییشون می توان به این پارک رسید
  • وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر : nparks.gov.sg
پارک Yishun سنگاپور
زمین بازی پارک Yishun سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید